HOT LINE

Potřebujete poradit?
Neváhejte nás kontaktovat
tel. 603827898
email: info@lezeckavystroj.cz

 
 

Slevy

I. Sleva pro registrované zákazníky : 3% Sleva se aktivuje a zobrazuje automaticky po Vaší registraci a následném přihlášení. Sleva je platná při každém nákupu a je časově neomezena.


II. Sleva pro významné zákazníky : 7% Tato sleva se vztahuje na osoby a firmy, s kterými úzce spolupracujeme - osoby s osvědčením o odborné způsobilosti k provádění prací ve výškách vystavené naším instruktorem ALP-067, osoby využívající naše další služby - revize lezecké výstroje, kurzy horolezectví atd.. Pro nastavení této slevy je třeba se zaregistrovat a požádat o individuální nastavení. Neváhejte nás kontaktovat.

Sleva se aktivuje a zobrazuje automaticky po Vašem přihlášení. Sleva je platná při každém nákupu. Při dodržení shora uvedených podmínek je časově neomezena.


III. Sleva pro VIP zákazníky (NOVINKA) : 12% Tato sleva se vztahuje na osoby a firmy, které jsou definovány v bodě II. + požadujeme zařazení zpětného odkazu na naše webové stránky ve Vaší webové prezentaci a přihlášení k odběru informací na našich sociálních sítích. Pro nastavení této slevy je třeba se zaregistrovat a požádat o individuální nastavení. Pro podrobnosti nás neváhejte kontaktovat.

Sleva se aktivuje a zobrazuje automaticky po Vašem přihlášení. Sleva je platná při každém nákupu. Při dodržení shora uvedených podmínek je časově neomezena.


IV. Množstevní slevy

  • 5% při jednorázovém nákupu nad 20 000,- / 24.200,- Kč s DPH

Slevový kupón:   sleva5procent

  • 10% při jednorázovém nákupu nad 50 000,- / 60.500,- Kč s DPH

Slevový kupón:   sleva10procent

Pozn. shora uvedený slevový kupón vložte v Nákupním košíku do pole Slevový kupón a následně klikněte na tlačítko Použít kupón. Sleva se ihned zobrazí. Sleva se nezobrazí v případě, že celková výše Vašeho nákupu nedosahuje požadované výše /24.000,- Kč - 5% sleva , 60.000,- Kč - 10% sleva/

Množstevní slevy se sčítají se slevami pro registrované zákazníky,  slevami pro významné zákazníky a slevami VIP zákazníků! Využijte možnosti čerpat slevu až ve výši 22%. Pokud zvažujete zakoupení zboží ve shora uvedeném obratu, postupujte, dle uvedeného návodu, nebo nás neváhejte kontaktovat, dohodneme s Vámi individualní vyřízení Vaší objednávky.


V. Sleva 3% na každý další nákup

Po každé provedené objednávce Vám zašleme Slevový kupón pro Váš další nákup. Tato sleva je generována automaticky a není ji možné použít současně s množstevní slevou.


VI. Produkty ve výprodeji. Na produkty ve výprodeji se vztahují veškeré shora uvedené slevy.


VII. Každý kupující dále získává 50% slevu na autorizované periodické revize zakoupených výrobků. /Revizní činnost je vyžadována normami ČSN 83 2611, ČSN 83 2612 a ČSN–EN 365/. Při objednávce revize nás nezapomeňte o tuto slevu požádat !


Výhody pro registrované zákazníky.

Pravidelně max. 1x v měsíci, Vás budeme informovat o novinkách, produktech nabízených v cenovém zvýhodnění , metodických trendech spojených s používáním lezecké výstroje, aktuálních termínech školení a kurzů. atd.. Zaregistujte se, nebo se přihlašte k odběru novinek !