HOT LINE

Potřebujete poradit?
Neváhejte nás kontaktovat
tel. 603827898
email: info@lezeckavystroj.cz

 
 
  • Zádržný systém pro žebříky
    Zádržný systém pro žebříky

Zádržný systém pro žebříky

Lanový zádržný systém pro výstupové trasy na žebřících.

Ochranné koše používané u žebříků spadají do kategorie tzv. pasivních bezpečnostních prvků a nemohou dostatečně zabránit úrazu pracovníka při pádu. Často naopak ochranný koš způsobí vážná zranění. Jištění vertikálním lanem nabízí zcela bezpečné řešení. Systém je vybaven tlumičem pádu.

Vertikální systém ochrany proti pádu založený na pohyblivém zachycovači pádu na pevném zajišťovacím vedení.
Pohyblivý zachycovač pádu na pevném zajišťovacím vedení SKC slouží jako ochrana proti pádu z výšky pro osobu pohybující se na svislém žebříku. Systém je určen k montáži na všechny typy trvalých přístupů na konstrukce, např. komíny, věže, stožáry nebo budovy. Základem systému je lanová svěra umístěná na ocelovém lanu o průměru 8 mm a připojená k přední připojovací sponě bezpečnostního postroje.

Základní součásti systému jako ocelové lano, lanová svěra, šroubové svorky a napínač lana jsou z nerezové oceli. Systém představuje ochranu pro dvě osoby.

Norma EN 353 – 1

Dodání a montáž do cca 1 - 4 týdnů.

 

 

Ochranné koše používané u žebříků nemohou zabránit úrazu pracovníka při pádu. Často naopak ochranný koš způsobí vážná zranění. Jištění vertikálním lanem je zcela bezpečné. Systém je vybaven tlumičem pádu.

Více zde: https://innotech.webnode.cz/products/lanovy-zadrzny-system-pro-zebriky-vert/